Přeskočit na hlavní obsah

Pojďte pane, budeme si hrát na rybu zabalenou v rýži


Nedávno někdo pravil, že se nám v kanceláři vytvořila jakási subkultura. Subkultura Pojďte pane, budeme si hrát. Ale já jsem přesvědčený, že to je jen pomluva. Ale teď se už pojďme mrknout, jak jsme kolaudovali novou kancelář.
Jednou, kousek za Kolínem, dívali se softwaroví vývojáři, kam by se mohli přestěhovat, když se jim stala taková zvláštní věc.

Na trase Kolín - Dymokury - Kopidlno narazili na kancelář tak pěknou, že si řekli: "Joo, pane, tady si budeme hrát".

A tak nakoupili maki, uramaki, nigiri, kofolu, ovolu, pivo, limo, nápoje šumivé, perlivé, s bublinkami i bez... zkrátka vyváděli, jako lidi když jedou v neděli ven. Ale udělat takovou sushi párty, to není jen tak. Víte vy vůbec, jak udělat sushi party a ne jen nějakou šlichtu, brr, pro čuňata?


Nějak takhle:
No a pak se hrály hry.

"Enyky benyky na holý pupíky, aspoň dvacet." zvolal kdosi a první se ke kormidlu dostal Kuba s Michaelem.
Marek se holedbal, že prý  "100, 200, 300, 5, 1000." "Tisíííííc. Pche."

"Víte vy, pane, jak se dělá vtipná kaše? To chce topit a topit a topit."


"To neplatí, to neplatí, já jsem uklouz." křičel Marek, když začal prohrávat.


A pak jsme se jen dívali, jak že to je s tou subkulturou doopravdy.
Dobrou noc, děti.

Populární příspěvky z tohoto blogu

#hrajsnami softball - Dejvická slowpitchová liga 2018

Fotoreportáž ze zápasu Dejvické slowpitchové ligy, který se konal 27.-28.10. na Vypichu a SparkTECH se ho účastnil s #hrajsnami týmem.


Brněnský #sparktrip aneb microservice hackathon

Namísto standardních vánočních večírků, které se již od listopadu sypaly jak objednávky na Teslu v Alze, jsme se rozhodli vybočit ze standardního shonu na konci roku a udělat si výlet. Resp. výlet - hackathon. Řekli jsme si, že se na dva dny omluvíme všem klientům a budeme se věnovat jen vlastním projektům (Eventitu, PickTimu, Networkuj, potažmo Notee a Budgetteru).
A tak jsme v pondělí 4.12. sedli do vlaku Českých drah a zamířili do Brna. Plán bylo málo spát, ale o to víc programovat za pečlivého dodržování pitného režimu.
A jak to nakonec dopadlo? Podívejte se sami.