Přeskočit na hlavní obsah

Eventito - nová verze 1.6

V minulém týdnu jsme vypustili do světa novou verzi našeho event management systému Eventito. Níže přinášíme přehled změn.Editace generovaných PDF seznamů
Od nové verze je možné definovat, která pole se zobrazí v PDF souborech generovaných před a po události. Pro PDF před událostí je možné stanovit až 3 taková pole, pro PDF po události 2. 
Nastavení se provádí v přehledu Polí formulářů a kontaktů. 

Pomocí dvou nových sloupců můžete editovat podobu generovaných PDF.


Grafické přehledy
Pro větší přehlednost ve statistických datech se objevily 3 nové grafy - statistiky účasti každého jednotlivého uživatele na setkáních (dostupný v detailu uživatele) a ve dvojím provedení grafické zpracování účasti na budoucí akci (v liniovém provedení v seznamu všech akcí a v koláčovém provedení v detailu akce). 


Nové znázornění zaplněnosti události. 

Informace o účasti konkrétního kontaktu na událostech. 


Šablony pro zvaní hostů
Při vytváření události lze nastavit specifickou šablonu pro zvaní hostů (osoba odlišná od e-mailem pozvaného účastníka). Globální šablona pro zvaní hostů zůstává, ale pro každou jednotlivou událost lze stanovit jinou e-mailovou šablonu, která bude v případě zvaní hosta účastníkem odcházet. 

Proměnná e-mailové šablony - zvaní hosta
Na Vaše podněty jsme přidali proměnnou Pozvat hosta, kterou lze umístit přímo do e-mailu. Ti, které zvete, tak mají možnost pozvat další osobu nejen ze stránky pozvánky, ale přímo z e-mailu. 
Pokud tam tuto proměnnou sami umístíte :-)

Notifikace odhlášeného uživatele
Další z podnětů směřoval na potřebu notifikace, pokud někdo zvolí, že se akce nezúčastní. V nastavení, kde je možnost vypnout a zapnout i ostatní notifikace, tak nově přibyla tato možnost. Je v základu nevybraná, abychom Vás nespamovali, a chcete-li tuto notifikaci využívat, zaškrtněte nové pole. 

Odeslané e-maily
Zcela novou funkcí a novým odkazem menu jsou Odeslané e-maily, které umožní zíksta přehled o e-mailech odeslaných systémem na jednom místě. Odeslané e-maily je možné i filtrovat podle události, adresátů či typu e-mailu.

Pod odkazem Odeslané e-maily můžete filtrovat a nahlížet všechny e-maily, které systém automaticky nebo dle příkazu odeslal.


Fulltext vyhledávání
Bylo rozšířeno a zpřesněno vyhledávání ve fulltextu Kontaktů. 

Drobné změny a úpravy
- při odesílání e-mailu účastníkům je nyní možnost zvolit libovolnou šablonu, nejen pozvánku,
- sjednocena doba zobrazení modrých konfirmačních oken,
- opraveny překlepy,
- upravena pozice menu přihlášeného uživatele,
- opravena aktualizace počtu volných míst na stránce události při přihlášení nového účastníka a
- další.

Populární příspěvky z tohoto blogu

#softwareAmaso v Rokytnici

Na říjnovém planningu jsme, poměrně na poslední chvíli, zpískali podzimní akci v Rokytnici (nad Jizerou - to neplést s Rokytnicí v Orlických horách, což se někomu, a přiznejme si že mě, povedlo). Rozhodli jsme se věc pojmout jako všeSparkTECHáckou akci, takže včetně dětí, manželů a manželek, přítelů a přítelkyň a dalších domácích mazlíčků. Jako na každé #softwareAmaso akci nesměla chybět tuna jídla a zajímavé prostředí. První bod jsme s Matějem pokryli čtvrtečním nákupem a zajistili jídlo nejen na víkend, ale i na následnou Toasťáko-vraždu prvního stupně v týdnu a dnech dalších. O další bod se postaralo z velké míry počasí, které nabídlo podzim ve své nejkrásnější podobě. Chajdu máme celou pro sebe. První večer byly na pořadu dne degustace vánočních vín a hry. Chybou bylo nechat intelektuálnější hry na pozdější fáze degustace. Není na hanbě, čeká na koupelnu.  Vše utichlo, jdeme spát.  Přilehlá restaurace otevřená od brzkého rána zachránila mnohým život, prot

#SparkTrip do Izraele - Israel PyCon

Když jsme letos plánovali konference pro #python, byl PyCon jasná volba. No a protože v termínu toho českého se nashromáždily různé jiné akce (především vzhledem k tomu, že je o víkendu), hledali jsme  v zahraničí.  Volba to nakonec nebyla těžká, protože Mára byl začátkem roku na homeofficu v Izraeli a místní PyCon mu byl doporučen. A jelikož my ostatní jsme do té doby v Izraeli nebyli, tak bylo rozhodnuto. 
  20. 10. 2020 objevil SparkTECH Eluvii . Po deseti letech putování našli programátoři ze SparkTECHu prostředí, které je jim blízké a rozhodli se v něm zůstat. Proto je od nynějška SparkTECH známý jako Eluvia , místo, kde platí dané slovo, dohodnuté termíny a profesní standardy, stejně spolehlivě jako zákony vesmíru. Sledujte www.eluvia.com On the October 20th, 2020, SparkTECH has discovered Eluvia . After ten years of wandering, SparkTECH programmers have found an environment close to them and have decided to stay in it. That's why SparkTECH is now known as Eluvia , a place, where the given word, agreed terms and professional standards apply as reliably as the laws of the Universe. Follow www.eluvia.com  #eluvia #eluvialand #eluviacloud #codemustflow